Ara

21-22 Nisan Eğitimcilere de Bayram Olacak!


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramında, Girişimci Öğretmen platformunda bayram var. Geleceğimiz çocuklarımız etkinliklere, çalışma yapraklarına ve platformda bulunan binlerce içerikle bu bayramı geçirsinler diye öğretmenlerimize destek veriyoruz.


21 Nisan saat 00:01’den 22 Nisan 23:59’a kadar, Girişimci Öğretmen platformunda var olan bütün satıcı öğretmenlerimizin komisyon oranlarında %10 indirim desteği sağlıyoruz! Bu tarihler arasında yapılacak satışlarda üreten öğretmenlerimiz %10 daha fazla gelir elde etme fırsatı yakalayacaklardır.


Eğer Girişimci Öğretmen Platformunda bir mağazanız var ise, sizde aynı zamanda

‘’23 Nisan’’ temalı çalışmalarınıza indirim koyarak, ülkemizde var olan öğretmenlerimize destek olabilirsiniz!

Unutmadan söylemek gerek bu indirim tüm ürünlerde geçerlidir. Eğer ilerleyen haftalardaki kazanımlarla ilgili ürünleriniz varsa onlar için de hemen tanıtıma başlayabilirsiniz.


Mağaza sahibi olan ve her gün destekleyici eğitim materyalleri üreten öğretmenlerimizin harika çalışmalarını büyük indirimler ile satın almak ve gelecek haftalarda kullanmak üzere çalışmaları indirim günlerinde almanın tam zamanı!


Biz Girişimci Öğretmen Platformu olarak üzerimize düşeni yapıyor ve üreten öğretmenlerimize gereken desteği veriyoruz. Eminiz ki üreten öğretmenlerimiz de bu güzel bayramda yapacakları indirimler ile ülkemizin sınıflarını etkinliklerle doldurarak bayrama dönüştüreceklerdir.


Tüm öğretmenlerimizin ve çocuklarımızın Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramlarını kutluyoruz. Unutmadan sınıfınızda gerçekleştireceğiniz bu harika çalışmaları paylaşmayı ve bizleri etiketlemeyi unutmayınız ki bilgiyi de bu coşkuyu da paylaştıkça çoğaltalım.


Bugün 23 Nisan

Neşe Doluyor İnsan !


171 görüntüleme0 yorum
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now